Září 2011

Moje video: 27 dresses trailer (Buffy style)

30. září 2011 v 16:26 | Karolína |  Moje videa
Tohle video mi dalo fakt zabrat. Měla jsem ho rozdělaný snad půl roku. Nahrazovat všechny ty scény bylo dost vyčerpávající a už nikdy nic takovýho neudělám. Vypadá to děsně!
originální trailer s českými titulky na porovnání:


Dear me: A letter to my sixteen-year-old self

29. září 2011 v 16:22 | Karolína |  James Marsters (Spike)
25. října 2011 vyjde v USA a Velké Británii kniha "Dear me: A letter to my sixteen-year-old self" (v překladu: Drahý já: dopis mému šestnáctiletému já").
Jde o dopisi známých osobností, které píší svému 16letému já.
Autory dopisů v knize Dear Me je 75 známých osobností, sportovců, umělců, muzikantů, herců a jedním z autorů dopisu je i James Marsters (Spike). Svému mladšímu já píší slova útěchy, varování, humoru a rad.
Předmluvu ke knize napsala J.K. Rowling, mezi další známé osobnosti patří například Alan Rickman, Hugh Jackman, Stephen King, Elton John, Gene Hackman a mnoho dalších.
Knížku si můžete předobjednat na Amazon.com.
z každého prodaného výtisku půjde jeden dolar na organizaci Lékaři bez hranic

Píšu...

21. září 2011 v 17:38 | Karolína |  Moje kecy
Ahoj,
tak po delší době zase píšu. Moc se omlouvám, že teď nic nepřidávám, ale mám toho nějak moc, takže blog zanedbávám. Snad jste si aspoň všimli, že se snažím obíhat, aspoň jednou za čas.
Nevím, na jak dlouho bude tohle poslední článek, ale asi ještě chvíli nic nového nebude.
Na co by ste se tak mohli potom těšit: když se k tomu dokopu, začnu konečně psát novou povídku, o které už jsem se zmiňovala, na pár Spike/Dawn. Vím, že tu už asi čtete u Ever a Spiffy, ale těch není nikdy dost :-) Mám v zásobě i nějaké ty photoshooty, možná video.
Zatím se mějte hezky
---Karolína---

Seth Green paroduje Chrise Crockera

14. září 2011 v 17:17 | Karolína |  Parta a Ostatní
Ti z vás, kdo neznají, nebo neslyšeli o americké buzničce (pardon za ten výraz) Chrisi Crockerovi: tenhle mladík se proslavil hlavně svým videem na YT, ve kterém plačtivě obhajuje svůj idol, Britney Spears. Můžete se na něj podívat třeba ZDE. Video si okamžitě získalo velkou návštěvnost a vznikla na něj spousta parodií. Jednu z nich udělal právě i Seth Green (Oz). Video je v originále. Pro ty, co by nerozuměli, doporučuju přečíst komentáře pod ním, kde jsou hlášky citovány.

Charisma & James - fotka z natáčení Supernatural

13. září 2011 v 14:48 | Karolína |  Parta a Ostatní
Charisma na Twitteru:
Nakopáváme zadky ve Vancouveru (chtěl, abych to napsala), ale je to pravda. Nakopáváme ZADKY!

Spike, Buffy - moje kresby

12. září 2011 v 12:12 | Karolína |  Buffy & Spike
No...nějak jsem se o prázkách nudila, tak jsem si zkoušela kreslit. Ta poslední má být Buffy, ale vůbec se mi to nepovedlo, nejsou si podobné. Nic moc prostě.

6 obrázků

Moje video: Spike/Buffy in Tom Jones' Delilah

11. září 2011 v 12:54 | Karolína |  Moje videa
No, co říct...ta písnička mi zněla v hlavě, tak jsem si říkala, že by byla sranda udělat to na Btvs. :-) tak uvidíme.
jediné, co potřebujete abyste líp rozuměli, je znát text písničky

16. Kapitola - Až do konce (Poslední díl)

9. září 2011 v 12:57 | Karolína |  Před úsvitem
Do sklepa málem spadli, jak pospíchali. Buffy rychle utíkala k prknu, kterým byl zakryt portál a odhodila ho na stranu. Přišli málem pozdě. Zlatý vír, kterým se sem dostali, se jim před očima každou vteřinu zmenšoval.
"Rychle!" zavelela Buffy, chytila Spika za cíp kabátu a strhla ho za sebou.
Točili se ve zlaté záři, bez pojmu o čase či místě. Probralo je až tvrdé přistání v katakombách. Byli doma. Amerika, 21. století.

Michelle Trachtenberg pro časopis Complex

7. září 2011 v 12:30 | Karolína |  Michelle Trachtenberg (Dawn)
Stále zabíjí upíry


Michelle Trachtenberg jsme v TV viděli prakticky vyrůstat (Špiónka Harriet, Buffy, přemožitelka upírů) a ona dopěla ještě víc. Měla více nedávných televizních rolí jako host v Gossip Girl, a byla součástí obsazení skvělé (a nedoceněné) Nemocnice Mercy. Trachtenberg umí hrát sladké a nevinné, ale když s ní mluvíte, zjistíte, že je inteligentní, sebevědomá a náročné pro každého.

Teď je na obálce časopisu Complex, pro který nafotila i další fotografie.
na fotkách vypadá skvěle, protože červená barva krásně zdůrazňuje její zářivou pleť (stejně jako když šla na Halloween za Sněhurku - perfektní). Ale pojetí, s umělou krví a dívkou, co si jazykem olizuje koutek úst? To už tu bylo na plakátech k filmu Jennifer's body a True Blood. Je čas na něco nového, vy kreativní časopisoví zaměstanci/roboti.
Překládala jsem sama, prosím, nekopírovat!