Duben 2011

8. kapitola - Portál

29. dubna 2011 v 16:00 | Karolína |  Před úsvitem

"Buffy!" zakřičel Spike a vrhl se k ní. V mžiku nasadil upíří tvář a prokousl démonovi krk. Chytil druhého za hlavu a zlomil mu vaz. "Jsi v pořádku?" zeptal se jí udýchaně, zatímco odrážel údery dalších tří.
"Asi jo," postavila se rychle "Jak jsi to...?"
"Naštvali mě. Jdi pro tu holku!" zavolal na ni a snažil se stíhat všechny tři protivníky.

Vypadat jako Buffy

29. dubna 2011 v 15:51 | Karolína |  Věci k seriálům
Chcete si zkusit, jak byste vypadali jako Buffy? Vyberte jednu svoji fotku a klikněte na ODKAZ
Fakt sranda! XD

Novinky :)

28. dubna 2011 v 14:55 | Karolína |  Moje kecy

Ahojky!
Tak jak se máte? Já měla dneska zase volno ze školy, takže já mám super den :)
Teď začíná Buffy, tak se jdu dívat. Dneska už tu asi nebudu, pardon, že jsem přidala jenom jeden shoot, zítra to napravím. Bude povídka, další Jamesův shoot, možná i rozhovor s ním.
Jo a mám nápad na soutěž. Měli byste zájem?


7. kapitola - Katakomby

27. dubna 2011 v 17:58 | Karolína |  Před úsvitem
Chtěla jsem vás poprosit o komntáře, klidně i kritiku. Díky moc!
Willow se skláněla nad mapou města, kroužila nad ní přívěskem z modrého krystalu a snažila se vyhledat správné místo, kde by podle informace, kterou dostali od démona, měla být vězněna ta dívka.
"Kdybychom vyrazili hned, už bysme je měli" remcal Spike, zatímco vytahoval zbraně z truhly a Buffy je připravovala.
"Willow ví, co dělá. Asi si neuvědomuješ, jak jsou ty chodby pod městem rozvětvený" obrátila oči v sloup přemožitelka. Spike byl neustále proti. Ať navrhli cokoliv, jemu se to nelíbilo. Nakonec se dohodli na plánu okamžitého útoku. Nevěděli, kdy se démoni chystají dívku zabít, ani k čemu ji potřebují a tohle byl jeden z nejjednodušších způsobů, jak to zjistit. Z kuchyně přišla Dawn s igelitkou plnou zápalek a zapalovačů "Vezmete mě sebou?" zeptala se s nadšením v hlase. Buffy se na ni přísně podívala "To nepřichází v úvahu. Mohlo by se ti něco stát."
"No tak, Buffy. Už nejsem malá. Dokážu se o sebe postarat, navíc, když s tebou nebudu moct chodit, jak se to mám všechno naučit?" Spike i Willow se pobaveně usmáli. Dawnina snaha byla roztomilá, zvlášť když oba věděli, že Buffy nemá cenu přesvědčovat.
Blondýnka se postavila a pevně v rukou sevřela kuši "Ne. Poslední slovo." Krystal, který až doteď kroužil nad papírem v pravidelných kruzích, tak, jak si žádá gravitace, začal po chvíli zářit, vychýlil se z dráhy a špičkou ukázal na místo na mapě. "Skvěle. Tak jdeme, rychle." popoháněla je Buffy "Will, pojď s námi, tvoje kouzla se nám budou hodit." Willow si narychlo sbalila do tašky kolík, krystal a pár dalších magických věcí, hodila si ji přes rameno a následovala Buffy ven z domu. Dawn zůstala stát uraženě opřená o stěnu. Než vyšel ze dveří, ještě se na ni Spike povzbudivě usmál "Neřeš to, pusť si telku a objednej pizzu. Pak ti to budu vyprávět."


Volno a Charisma

26. dubna 2011 v 10:01 | Karolína |  Moje kecy
Ahoj! Tak jak se máte? My máme dneska ze školy volno, takže trochu zapracuju na povídce. Teď ale budu koukat na Novu. Dávají film Jane má schůzku, ve kterém hraje hlavní roli Charisma Carpenter (Cordelia z BtVS), Holly Marie Combs (Paper z Charmed) a Zachary Levi (Chuck Bartovski ze seriáů Chuck) Tak se mějte hezky, papa :)

Moje video - Buffy / Spike - I'd catch a grenade

25. dubna 2011 v 17:43 | Karolína |  Moje videa
Jako blb se dělám s videem a youtube mi pak zakáže tu písničku! Každopádně je to Bruno Mars a song Grenade a začíná v 0:04, tak si ji tam proím kdyžtak dosadtě.
Video není AU, ale jde v podstatě o následování textu písničky. Je o tom, že on (Spike) by kvůli ní (Buffy) udělal naprosto cokoliv, ale ona by to samé pro něj nikdy neudělala.


6. díl - Vždycky tu pro tebe budu

22. dubna 2011 v 21:04 | Karolína |  Před úsvitem

Vpadla do dveří se Spikem v závěsu a hned se vydala do obýváku. Angel se skláněl nad démonem v kápi, který seděl svázaný v koutě a výhružně vrčel. Dawn stála opodál a listovala v jedné ze starých knih, které jim tu Giles pro všechny případy nechal.
"Buffy!" vzhlédla hnědovláska s úlevou od knihy "Dobře že jsi tu, Angel chytil toho démona venku, ale nechtěl začínat bez tebe"
"Jak to myslíš, chytil venku?" podívala se na vysokého upíra nechápavě
"Dawn mi řekla o té mapě, tak jsem se šel na jedno z těch míst podívat a jeho jsem tam odchytil" vysvětlil jí Angel "Zrovna hledáme nějaké kouzlo, díky kterému bychom se s ním mohli dorozumět"